Joanna Makan-Milczanowska

Specjalizacje

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Ukończyła Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Europejskie Studia Menadżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada również uprawnienia Mediatora – wpis na listę mediatorów Okręgowej Izby radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w szeroko pojętej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak i Klientów indywidualnych, w szczególności w dziedzinach prawa cywilnego i gospodarczego. 

Pasjonatka i wieloletni praktyk prawa rodzinnego (sprawy rozwodowe, alimentacyjne, kontakty z dziećmi, czy tez podziały majątków).

Klientów i współpracowników przekraczających próg Kancelarii wita zawsze uśmiechem. Dzięki wysokiemu poziomowi empatii, zrozumieniu indywidualnych potrzeb Klientów oraz wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie niemal zawsze znaleźć rozwiązanie problemów oraz skutecznie bronić praw swoich Klientów nie tylko na sali rozpraw. Przez sędziów doceniana, a przez przeciwników procesowych darzona szacunkiem.

Łukasz Ptak

Specjalizacje

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Europejskiego Międzyuniwersyteckiego Centrum w Wenecji na kierunku Prawa Człowieka i Demokratyzacja. Specjalizuje się w ochronie prawnej własności osób fizycznych, małych i średnich firm z branży wykonawczej oraz konsumentów na rynku finansowym.

Prowadzi spory z przedsiębiorstwami państwowymi i wielkoskalowymi korporacjami o odszkodowania za grunty związane z działalnością uciążliwych zakładów, spory z inwestorami, generalnymi wykonawcami, jednostkami samorządu terytorialnego z zakresu umowy o roboty budowlane, spory dotyczące produktów finansowych (polisolokaty, kredyty).

Doświadczenie obejmuje sprawy przed: Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Europejskim Trybunałem Praw Człowieka, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Klienci, współpracownicy a także podwładni cenią sobie jego profesjonalizm, etykę pracy i szeroką wiedzę. Wieloletnie doświadczenie pozwala mu rozwiązywać zarówno sprawy skomplikowane jak i te z pozoru skazane na niepowodzenie.

Prywatnie: mąż, ojciec, rowerzysta, turysta górski, majsterkowicz, amator historiozofii.

Tomasz Waśniowski

Specjalizacje

Radca prawny posiadający wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu swoich klientów w sporach w relacjach B2C i B2B w branży finansowej, ubezpieczeniowej i bankowej. Na przestrzeni lat z powodzeniem zajmował się także sprawami związanymi z ochroną konkurencji i konsumentów, oraz obsługą firm internetowych.

Sprawy Klienta są dla niego priorytetem, dlatego do kancelarii przychodzi pierwszy a wychodzi z niej ostatni. Wśród współpracowników i podwładnych uchodzi za osobę energiczną i pomysłową, natomiast Klienci cenią sobie u niego zaangażowanie, nieszablonowe podejście do rozwiązywania powierzonych mu spraw i upór w dążeniu do celu.

Prywatnie zapalony historyk (bonapartysta). Jeżeli tylko napięty grafik mu pozwala to bierze udział w rekonstrukcjach historycznych.